تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال فریجیدر با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

نمایندگی فریجیدر تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین ظرفشویی فریجیدر، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین ظرفشویی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

سایر مزایای نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات فریجیدر ازجمله نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران و بررسی ویژگی های آن

1. تعمیرات با تکنولوژی های جدید:

تعمیرکاران ما با استفاده از تکنولوژی جدید، می‌توانند به صورت دقیق مشکلات فنی را تشخیص دهند. این امر منجر به تعمیر سریع‌تر و کارآمدتر مشکلات می‌شود.

2. تعمیرات در محل در نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران:

مشتریان نیازی به حمل ماشین ظرفشویی به نمایندگی ندارند و تعمیرات لازم در محل خودشان انجام می‌شود. این سرویس نشان از احترام به وقت مشتریان دارد و به آنها این امکان را می‌دهد که بدون اختلال در برنامه‌های خود، تعمیرات لازم را انجام دهند.

3. مشاوره فنی:

پیش از مراجعه ی حضوری، می توانید مشکل دستگاه را با تکنسین به صورت تلفنی درمیان بگذارید. اگر مشکل جزئی باشد، تکنسین شما را راهنمایی می کند تا مشکل دستگاه را برطرف کنید. در غیر این صورت می توانید از شرایط تعمیر و هزینه حدودی مطلع شوید.

4. تامین قطعات اصلی:

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده می‌کند. قطعات اصلی تأثیر بسزایی در عملکرد محصولات دارند. تعویض قطعات با مدل‌ها و استانداردهای اصلی، به افزایش کارایی دستگاه کمک می‌کند.

5. پشتیبانی حرفه ای نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران:

تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل تعمیرات، در کنار شما خواهند بود. با این اقدامات، نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران سعی در ایجاد یک تجربه مثبت و ارتقاء رضایت مشتریان دارد تا بازخوردهای مثبتی از طرف آنان دریافت کند و روابط پایدار و موفقی را با مشتریان برقرار نماید.

6. ضمانت خدمات:

تمامی خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی، گارانتی و ضمانت نامه دارند. و در صورتی که مشکل دستگاه دوباره تکرار شود، بدون هزینه مجدد تعمیرات انجام می شود.

7. سرعت بالای خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران:

تیم پشتیبانی نمایندگی، به سرعت به درخواست ها و سوالات مشتریان رسیدگی می کند. همچنین ما با داشتن تیم تعمیرات مجرب و متخصص، در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرات دستگاه را انجام داده و دستگاه را بدون هیچ مشکلی به شما تحویل می دهند.

8. ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل:

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران، هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود است. شما می توانید به راحتی با تماس یا ثبت سفارش آنلاین، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

اهمیت انجام تعمیرات توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران:

انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دارای اهمیت زیادی است. در صورتی که تعمیرات دستگاه را به افراد غیرمتخصص بسپارید، ممکن است این افراد مشکلات دستگاه را به اشتباه تشخیص دهند و اقدامات غیراصولی انجام دهند. این موضوع می‌تواند یک مشکل جدی در عملکرد دستگاه ایجاد کند و باعث افزایش هزینه‌های تعمیرات شود.

در صورتی که نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران با تخصص بالای خود در حوزه تعمیرات، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. آگاهی از مشکلات شایع در ماشین ظرفشویی، این نمایندگی را قادر می‌سازد تا با سرعت و کارآمدی به مشکلات پیش آمده رسیدگی کند.

اهمیت تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی فریجیدر تهران:

1. پیشگیری از تشدید مشکلات:

زمانی که به صورت دوره ای و منظم، دستگاه را سرویس می کنید و به مشکلات آن رسیدگی می کنید، می توانید از بروز مشکلات بزرگتر و خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

2. حفظ کارایی و عمر مفید دستگاه:

با تعمیر به موقع، امکان حفظ عمر مفید ماشین ظرفشویی و امکان استفاده ی طولانی‌ مدت‌تر از دستگاه فراهم می‌شود.

3. پیشگیری از خرابی ناگهانی:

اگر به مدت طولانی به ماشین ظرفشویی رسیدگی نشود و مشکلات آن را جدی نگیرید، این مشکلات می تواند تا خرابی کامل دستگاه پیش رود. حتی ممکن است دستگاه دیگر قابل تعمیر نباشد.

4. کاهش هزینه ها:

طبیعتا مشکلات کوچکتر و جزئی را می توان با هزینه های کم برطرف کرد. ولی وقتی مشکلات جدی می شوند، تعمیرات آن ها هزینه های بسیار بیشتری خواهد داشت.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

1. ظرف ها خوب شسته نمی شوند:

 • ابتدا مطمئن شوید برنامه ی شستشوی مناسبی برای ظروف انتخاب می کنید.
 • ظروف را طوری بچینید که روی هم قرار نگیرند.
 • فیلترهای دستگاه را تمیز یا در صورت نیاز تعویض کنید.
 • مطمئن شوید شیر ورودی آب باز است و آب به خوبی وارد دستگاه می شود.
 • اگر مشکل همچنان ادامه داشت، ماشین ظرفشویی نیاز به بررسی تعمیرکار حرفه ای دارد.

2. ظرف ها خشک نمی شوند:

 • حجم نمک و مایع جلادهنده را چک کنید و در صورت نیاز آن ها را شارژ کنید.
 • مطمئن شوید برنامه ی انتخابی شما، تنظیمات خشک کن دارد.
 • از تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران بخواهید، فن خشک کن، المنت حرارتی و سنسورها را بررسی کنند.

3. درب دستگاه قفل شده است:

عموما این مشکل از مشکلات خود درب ایجاد می شود. اما اگر در مشکلی نداشته باشد، ابتدا چک کنید که قفل کودک فعال نباشد و بعد مطمئن شوید تخلیه آب به درستی انجام شده باشد.

4. ماشین ظرفشویی بوی بدی میدهد:

 • ابتدا فضای داخلی ماشین ظرفشویی را به خوبی تمیز کنید.
 • مطمئن شوید فیلترهای ماشین ظرفشویی کثیف و آلوده نیستند.
 • نمک ماشین ظرفشویی را چک کنید و در صورت نیاز آن را شارژ کنید.
 • ظروف کثیف را به مدت طولانی در ماشین ظرفشویی فریجیدر قرار ندهید.

5. صدای غیرعادی:

 • ابتدا مطمئن شوید چینش ظروف مشکلی ندارد و ظروف با آبپاش ها برخوردی ندارند.
 • از تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران بخواهید خرابی یاتاقان و پمپ را بررسی کنند. 

ارورهای ماشین ظرفشویی فریجیدر و نحوه رفع آن:

1. ارور I10:

این ارور مربوط به زمانی است که ترانس دستگاه دچار مشکل شده است. با توجه به حساسیت این ارور دستگاه را خاموش کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

2. ارور I20:

این ارور زمانی ظاهر می شود که آب از دستگاه تخلیه نشود. برای رفع این ارور باید پمپ تخلیه و برد دستگاه را بررسی و تعمیر کرد.

3. ارور I30:

این ارور مربوط به وجود نشتی آب از دستگاه است. برای رفع این ارور باید سلامت درب دستگاه، شناور و واشر را بررسی کرد.

4. ارور I60:

این ارور مربوط به زمانی است که آب به خوبی گرم نمی شود و برای رفع این ارور باید هیتر را تعمیر کرد. که بهتر است آن را به کارشناسان نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر در تهران بسپارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]