تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال فریجیدر با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی فریجیدر در تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

چرا نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین لباسشویی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

سایر مزایای نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی فریجیدر در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی فریجیدر تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات فریجیدر ازجمله نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران و بررسی ویژگی های آن

1. تعمیرات با تکنولوژی های جدید:

تعمیرکاران ما با استفاده از تکنولوژی جدید، می‌توانند به صورت دقیق مشکلات فنی را تشخیص دهند. این امر منجر به تعمیر سریع‌تر و کارآمدتر مشکلات می‌شود.

2. تعمیرات در محل در نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران:

مشتریان نیازی به حمل ماشین لباسشویی به نمایندگی ندارند و تعمیرات لازم در محل خودشان انجام می‌شود. این سرویس نشان از احترام به وقت مشتریان دارد و به آنها این امکان را می‌دهد که بدون اختلال در برنامه‌های خود، تعمیرات لازم را انجام دهند.

3. مشاوره فنی:

پیش از مراجعه ی حضوری، می توانید مشکل دستگاه را با تکنسین به صورت تلفنی درمیان بگذارید. اگر مشکل جزئی باشد، تکنسین شما را راهنمایی می کند تا مشکل دستگاه را برطرف کنید. در غیر این صورت می توانید از شرایط تعمیر و هزینه حدودی مطلع شوید.

4. تامین قطعات اصلی:

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده می‌کند. قطعات اصلی تأثیر بسزایی در عملکرد محصولات دارند. تعویض قطعات با مدل‌ها و استانداردهای اصلی، به افزایش کارایی دستگاه کمک می‌کند.

5. پشتیبانی حرفه ای نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران:

تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل تعمیرات، در کنار شما خواهند بود. با این اقدامات، نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران سعی در ایجاد یک تجربه مثبت و ارتقاء رضایت مشتریان دارد تا بازخوردهای مثبتی از طرف آنان دریافت کند و روابط پایدار و موفقی را با مشتریان برقرار نماید.

6. ضمانت خدمات:

تمامی خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی، گارانتی و ضمانت نامه دارند. و در صورتی که مشکل دستگاه دوباره تکرار شود، بدون هزینه مجدد تعمیرات انجام می شود.

7. سرعت بالای خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران:

تیم پشتیبانی نمایندگی، به سرعت به درخواست ها و سوالات مشتریان رسیدگی می کند. همچنین ما با داشتن تیم تعمیرات مجرب و متخصص، در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرات دستگاه را انجام داده و دستگاه را بدون هیچ مشکلی به شما تحویل می دهند.

8. ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل:

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود است. شما می توانید به راحتی با تماس یا ثبت سفارش آنلاین، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

اهمیت انجام تعمیرات توسط نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران:

انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیرات ماشین لباسشویی دارای اهمیت زیادی است. در صورتی که تعمیرات دستگاه را به افراد غیرمتخصص بسپارید، ممکن است این افراد مشکلات دستگاه را به اشتباه تشخیص دهند و اقدامات غیراصولی انجام دهند. این موضوع می‌تواند یک مشکل جدی در عملکرد دستگاه ایجاد کند و باعث افزایش هزینه‌های تعمیرات شود.

در صورتی که نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران با تخصص بالای خود در حوزه تعمیرات، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. آگاهی از مشکلات شایع در ماشین لباسشویی، این نمایندگی را قادر می‌سازد تا با سرعت و کارآمدی به مشکلات پیش آمده رسیدگی کند.

اهمیت تعمیر به موقع ماشین لباسشویی توسط نمایندگی فریجیدر تهران:

1. پیشگیری از تشدید مشکلات:

زمانی که به صورت دوره ای و منظم، دستگاه را سرویس می کنید و به مشکلات آن رسیدگی می کنید، می توانید از بروز مشکلات بزرگتر و خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

2. حفظ کارایی و عمر مفید دستگاه:

با تعمیر به موقع، امکان حفظ عمر مفید ماشین لباسشویی و امکان استفاده ی طولانی‌ مدت‌تر از دستگاه فراهم می‌شود.

3. پیشگیری از خرابی ناگهانی:

اگر به مدت طولانی به ماشین لباسشویی رسیدگی نشود و مشکلات آن را جدی نگیرید، این مشکلات می تواند تا خرابی کامل دستگاه پیش رود. حتی ممکن است دستگاه دیگر قابل تعمیر نباشد.

4. کاهش هزینه ها:

طبیعتا مشکلات کوچکتر و جزئی را می توان با هزینه های کم برطرف کرد. ولی وقتی مشکلات جدی می شوند، تعمیرات آن ها هزینه های بسیار بیشتری خواهد داشت.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

1. ماشین لباسشویی شروع به کار نمی کند:

 • مطمئن شوید دوشاخه دستگاه و سیم برق مشکلی ندارند.
 • ممکن است فیوز ماشین لباسشویی بخاطر قطعی ناگهانی برق، سوخته باشد. در این حالت فیوز نیاز به تعویض دارد.
 • اگر دستگاه بیش از حد داغ شده و روشن نمی شود، اجازه دهید مدتی خاموش بماند تا کاملا خنک شود. بهتر است از تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران بخواهید تا این داغی بیش از حد را علت یابی کنند.
 • خرابی موتور دستگاه یا برد آن هم می تواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود.

2. ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند:

 • ابتدا حجم لباس را بررسی کنید. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد پر باشد، دیگ نمی چرخد و آب تخلیه نمی شود.
 • شلنگ خروجی آب را بررسی کنید و مطمئن شوید مسدود نشده است.
 • فیلتر دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • خرابی برد و پمپ تخلیه هم می تواند باعث تخلیه نشدن آب شود.

3. لباس ها به خوبی خشک نمی شود:

 • حجم لباس تاثیر مستقیمی در عملکرد صحیح ماشین لباسشویی دارد. به هیچ عنوان ماشین لباسشویی را پر نکنید تا بتواند لباس ها را به درستی خشک کند.
 • مطمئن شوید آب به خوبی از ماشین لباسشویی تخلیه می شود.
 • خرابی المنت، برد و فیوز حرارتی می تواند منجر به خشک نشدن لباس ها شود.

4. دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد:

 • حجم لباس ها را کم کنید.
 • خرابی برد، بلبرینگ، موتور و تسمه می تواند دلیل اصلی نچرخیدن ماشین لباسشویی باشد. برای عیب یابی دقیق و تعمیرات می توانید از نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران کمک بگیرید.

5. ماشین لباسشویی فریجیدر لباس ها را خوب نمی شورد:

 • اول از همه مطمئن شوید جاپودری گرفتگی ندارد.
 • شوینده خود را تغییر دهید و از شوینده های معتبر استفاده کنید.
 • مایع نرم کننده را از ابتدای شستشو، اضافه نکنید.
 • حجم لباس ها را طوری تنظیم کنید که ماشین لباسشویی کامل پر نشود.
 • برنامه شستشوی خود را تغییر دهید و مجدد عملکرد دستگاه را بررسی کنید.
 • در صورتی که هیچ کدام ازر موارد بالا علت اصلی مشکل نبود، باید قطعات داخلی توسط تعمیرکار بررسی شود.

ارورهای ماشین لباسشویی فریجیدر و نحوه رفع آن:

1. ارور E11:

زمانی که به خوبی آب وارد دستگاه نشود، شاهد این ارور هستیم. برای رفع این ارور ابتدا شلنگ های ورودی و خروجی آب را بررسی کنید. و در صورتی که مشکل رفع نشد با نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تماس بگیرید.

2. ارور E31:

این ارور مربوط به زمانی است که سنسور سطح آب به درستی کار نکند. برای رفع این ارور باید سنسور تعمیر یا تعویض شود.

3. ارور E41:

این ارور مربوط به زمانی است که قفل درب دچار مشکل شده باشد. برای رفع آن باید سیستم قفل درب بررسی شود.

4. ارور E45:

این ارور زمانی رخ می دهد که صفحه کنترل دچار مشکل شده باشد. در این حالت بهتر است ابتدا دستگاه را از برق بکشید و بعد از 10 دقیقه مجدد دستگاه را به برق متصل کنید. اگر مشکل رفع نشد، صفحه کنترل نیاز به تعویض دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]